Jeta Osh Qef
Home

I përmendin virgjërinë, Bleona i shan deri në brezin e shtatë: Gratë, nënat e motrat e virgjëra ku t'i keni
Nga: . | Publikuar më: 12.01.2017, 10:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Nxehet keq këngëtarja Bleona Qereti. Asaj i kanë publikuar një status ironik në internet duke i kujtuar virgjërinë dhe këtë gjë këngëtarja nuk e ka duruar dot.

"Herën e fundit që ra borë në Tiranë, mbaj mend se isha akoma e virgjër dhe se haja akull", ishte ky statusi që acaroi Bleonën.

Por pasi këngëtarja e ka parë këtë status ka reaguar menjëherë në faqe duke u komentuar se ky nuk është profili i saj në Twitter dhe se ata kanë bërë një montim për të keqpërdorur emrin e saj. Më pas ajo ka reaguar edhe në Instagram duke i ofenduar e sharë rëndë.

"O #plera @dnsh.al boll bete montazhe dhe #photoshop per disa like me shume! You are so #desperate! Ky status NUK KA DALE #KURRE nga accounti im I tëitter #iambleona! Po e nxjerr komentin tim qe bera ne faqen tuaj tani pak caste me pare, ne instagramin tim, sepse e di qe do ta fshini! Por meqe kerkoni me patjeter #vemendjen time, dhe ca komente e like me shume, po ja u jap: Ato #grate#nonat e #motrat e “#virgjera” ku ti keni…… bashke me robt e fisit e gjithe komshinjte – tregojani kete status tani qe te komentojne!!!! #robtkutikeni#derinebrezineshtate”.