Jeta Osh Qef
Home

Incident në emision 'live', balerina ngre këmbët dhe... ndodh ajo që s'pritej
Nga: E.Selimi | Publikuar më: 11.01.2017, 22:19

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Të premten e kaluar Alba, balerina e emisionit 'Stop' u bë protagoniste e një incidenti gjatë perfonancës së saj.

Ndërsa po flitej për nxënës që kalonin kangjellat, Saimiri dhe Gentian Zenelaj i kërkuan Albës të tregonte se si ngriheshin këmbët për të kaluar kangjellat.

Menjëherë Alba ka ngritur këmbën aq shumë sa ngjante me një vertikale. Por teksa po ulte këmbën, asaj i ndodh e papritura, taka e gjatë i prek getat dhe i shqyen ato.

Madje këtë gjë Saimiri nuk e la të kalonte pa u vënë re, por ''e demaskoi'' Albën publikisht.