Jeta Osh Qef
Të zgjedhura
Më të lexuarat
Të fundit

Të zgjedhura

Të zgjedhura
Jahti gjigant ankorohet në Durrës
Të zgjedhura
Të rinjtë bëjnë "namin" tek Rana e Hedhur
Të zgjedhura
Historia e tmerrshme e fshatit në Elbasan që u shfaros nga natyra
Të zgjedhura
Çfarë fsheh “Shpella e Akullit” në Librazhd?
Të zgjedhura
HEC-et e shkatërruan Luginën e Valbonës, këto foto flasin shumë
Të zgjedhura
Vaskat magjike që ndodhen 20 km larg Tiranës
Të zgjedhura
Bukuria e frikshme e Portonovës
Të zgjedhura
Shqiptarët po bëhen bullgarë që të ikin në Angli
Të zgjedhura
Masakër në malet e Kukësit, sharrohen pemët shekullore
Të zgjedhura
Të rinjtë shqiptarë ndërtojnë makinën e parë elektrike
Të zgjedhura
Blen "Lays" në kioskat e lali Lekut, shpërthen gazetari: I vinte era hale
Të zgjedhura
Lajm i keq për shoferët “trima”, javës tjetër nis masa e re e gjobës
Të zgjedhura
Mrekullia që fshihet në majë të Librazhdit
Të zgjedhura
Qyteti që u ndërtua nga austriakët dhe u shkatërrua nga shqiptarët
Të zgjedhura
Mrekullia dhe parajsa e fshehur mes maleve shqiptare
Të zgjedhura
Bie palma në Vlorë, zë poshtë nënën dhe fëmijën 2-vjeç
Të zgjedhura
Masakër tek Gjiri i Lalzit, priten pishat dhjetëra vjeçare
Të zgjedhura
Lamborghini i 2017 mbërrin në Vlorë
Të zgjedhura
Maturantët e Laçit me traktor “Lamborghini”
Të zgjedhura
Plas në Tiranë/ Qytetarët i tregojnë vendin oligarkëve, shembin rrethimin e lulishtes tek ish-parku i autobusëve
Të zgjedhura
4 ditë pasi i mori votat, lali Leku shpërblen votuesit me një pallat
Të zgjedhura
Shpallet gjendja e emergjencës në Tiranë
Të zgjedhura
Qeska e zezë misterioze lundron në Durrës
Të zgjedhura
Këta janë 140 deputetët e rinj
Të zgjedhura
E rrallë, asnjë nga banorët e Grabovës në Gramsh nuk ka shkuar të votojë
Të zgjedhura
A duhet të votojmë sot?
Të zgjedhura
Harrojeni miellin, tani LSI-ja shpërndan edhe kolltuk e divanë
Të zgjedhura
Skandal në Durrës/ Ja si e feston Gjush Betoni mbylljen e fushatës
Të zgjedhura
E pabesueshme në Sarandë/ Gjetën portofolin me para dhe ia dorëzuan të zotit
Të zgjedhura
Gurorja po bën kërdinë në Bugovë
Të zgjedhura
U ngelet qumështi pa shitur, fermerët protestojnë
Të zgjedhura
Shqiptarët parakalojnë në New York
Të zgjedhura
Qeveria bën punë të përkohshme, fëmijët i kalojnë çdo ditë vdekjes anash
Të zgjedhura
Pamje me dron/ Dështimi spektakolar i qeverisë, për 4 vite nuk shtroi dot 600 m rrugë
Të zgjedhura
E moshuara ndalohet nga policët, ka thyer “rëndë” ligjin
Të zgjedhura
Balena Blu tashmë në Durrës
Të zgjedhura
Pikëlluese/ Bashkia zëvendëson këndin e lojërave me një lokal
Të zgjedhura
Kapet peshkaqeni 100 kg tek Kepi i Rodonit
Të zgjedhura
67-vjeçarja që ua merr në kthesë djemve
Të zgjedhura
Revista njujorkeze: “Harrojeni Londrën, Parisin e Romën...”
Të zgjedhura
“Shikoni si ja marrin bukën e gojës”

Të fundit

X
Instalo aplikacionin JOQ.al
Instalo